Ücretsiz Epic Games Oyunu: Frostpunk

Epic Games haftanın ücretsiz gizemli oyunu açıkladı. Bu defa Frostpunk adlı oyun 10 Haziran 2021'e kadar ücretsiz oldu.

frostpunk

Frostpunk oyunu Epic Games Store’da ücretsiz. Epic Games Store geçtiğimiz günlerde NBA 2K21 ve Among Us oyunlarını ücretsiz olarak vermişti. Normalde bir sonraki hafta vereceği ücretsiz oyunları söylüyordu. Ancak son günlerde indirim kampanyaları düzenleyen Epic Games merak uyandırmak ve ilgi çekmek için mağazasında ücretsiz dağıtacağı oyunları gizemli oyun olarak göstermekte.

Oyun, mağaza üzerinde 50 ₺ fiyat etiketine sahipti. 10 Haziran 2021 Perşembe günü saat 19:00’a kadar ücretsiz olarak koleksiyonunuza ekleyerek ve indirebilirsiniz.

Epic Games Store’da yer alan oyunun konusu ise şu şekilde. Frostpunk, ilk toplumsal hayatta kalma oyunudur. Dünyada ayakta kalan son şehrin yöneticisi olarak amacın, hem şehir sakinlerini hem de altyapıyı idare etmek olacak.

This War of Mine’ı yapan ekibin en son oyunu Frostpunk, ısının yaşam anlamına geldiği ve her kararın bir bedelinin olduğu bir toplum olarak hayatta kalma oyunu.

Tamamen donmuş bir dünyada, insanlar karşı konulamaz soğukla başa çıkabilmek için buhar gücü teknolojisini geliştiriyor. Oyunda sana düşen görevse dünyadaki son şehri inşa edip halkının hayatta kalması için gerekli araçları güvence altına almak.

Ayrıca her hafta dağıtılan ücretsiz oyunları ve indirim fırsatlarını kaçırmamak için bizi takip edebilirsiniz.

Exit mobile version