Turkcell GamePlus Paket Fiyatları Açıklandı!

Oyun tutkunlarına yeni keşifler yaşatacak olan GeForce Now platformu, Turkcell GamePlus Türkiye sunucularıyla oyunları oynamayı daha kolay hale getirecek. Peki, Turkcell GamePlus fiyatı ne kadar olacak?

gameplus

Turkcell GamePlus Nasıl Kullanılır?

GamePlus’ı kullanabilmek için GeForce Now’a giriş sağlanırken, GamePlus’ı seçmeniz gerekiyor. Üyelik bilgilerini girdikten ve paketinizi seçtikten sonra tıpkı bir film sitesindeymişsiniz gibi hissettirecek olan GamePlus sayesinde, oynamak istediğiniz oyunlar için güçlü güçlü bilgisayarlara ihtiyaç duymadan erişim sağlanabilecek. Tüm oyunlar 1080p çözünürlükte 60fps oynanabilecek. Sistem, aylık ve dönemsel abonelik paketleri ile çalışacak. Steam, Epic Store, Uplay Origin gibi oyun platformlarda GamePlus paketiniz dahilindedir. GeForce Now’un İOS, Android, Windows, Mac ve ChromeBook cihazlarının tümünde çalışıyor olması kullanıcılara oyun oynamanın hazzını her yerden yaşatacak.

Turkcell Game+ iş birliği ile Türkiye’de hizmet vermeye hazırlanan GeForce Now’un kullanıcılar için Basic, Premium ve tanıtıma özel 3 aylık Premium paket sunacak.

Turkcell Game Plus Fiyatları

Ücretsiz Basic paketinde, oyunculara 1 saatlik oyun deneyimi sunulacak ve ücretsiz hesaplar oyuna girmek için sıra bekleyecek. Tanıtıma özel 3 aylık Premium paketinde kullanıcılara öncelikli erişim sağlanarak, uzatılmış oturum süresi, RTX etkin ve beklemeden oyna fırsatını 149,7 TL’ye 3 ay kadar yenilenmeyen paketi ile erişim sağlayacak. Aylık Premium paketinde ise 74,9 TL’lik fiyat karşılığında dijital oyun dünyasının eşsiz kapılarını ayağınıza getirecek.

Exit mobile version