Hakkımızda

Oyun Ağı, Genel Ağ Şirketi bünyesinde temelleri 2020 yılında atılmış bir internet blogudur. Genel konusu; espor, oyun dünyası, oyun konsolları, oyun bilgisayarları, oyuncu ekipmanları gibi espor ve oyuncuları ilgilendiren konulardır. Ziyaretçilerine bu konularda bilgiler vermek, yeni haberleri sunmak ve tanıtımlarını yapmak amaçlarını güder.

Üye Olma / Giriş Yapma

Web sitemizin üyelik özelliği bulunmaktadır. Eposta adresinizle kayıt olabileceğiniz gibi Facebook ve Google gibi sosyal medya hesaplarınızı kullanarak da üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra giriş yapmak için üye olurken seçtiğiniz kullanıcı adınızı ya da e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz. Üye olarak yorum yapma ve beğendiğiniz gönderileri görme seçeneklerine sahip olursunuz.

Yorum Yapma

Yazılarımızı okuduktan sonra yazı sonunda yorum yapmak isterseniz kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra yazıların en sonunda bulunan “yorum” seçeneğini kullanarak yazımız hakkında fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Yapılan yorumları yanıtlamak isterseniz de mevcut yorumun yanında bulunan “yanıtla” seçeneğini kullanarak belirtilen yorumu yanıtlayabilirsiniz.

Yazıları Paylaşma

Sosyal ağ paylaşım özelliği ile paylaşmak istediğiniz yazıları sayfanın başında ve yazı bloklarının yanında yer alan paylaşma butonları sayesinde Facebook, Twitter ve WhatsApp gibi sosyal ağ sitelerinde paylaşabilir görmesini istediğiniz kişilere eposta olarak da gönderebilirsiniz.

İyi Oyunlar 😉

Kulübe Hoş Geldin!

Hesabına giriş yap

Hesap Oluştur

kulübe katılmak için formu doldur👍🏻

Hesabını Kurtar

Şifreni sıfırlamak için kullanıcı adı ya da e-posta adresini gir. Şifre sıfırlama bağlantın e-posta adresine gönderilecek.