Counter-Strike: Global Offensive’e Yeni Güncelleme Geldi

CS:GO yeni güncellemeyle birlikte Dust II haritasında AWP oyuncularını üzdü.

Espor oyuncularının vazgeçilmezi CS:GO oyunu 22 Eylül 2021 günü devrim gibi bir güncelleme aldı. Yıllardır CS:GO oynayan oyuncuların hakim olduğu Dust II haritasında yapılan büyük değişiklik oyunu daha da zor hale getirecek ve rekabet kızıştıracak gibi görünüyor.

Dust II haritasında T Başlama Noktası olarak adlandırılan yerden Orta Kapıları kısma doğru bakılan yere yani Ortanın Üstüne duvar konuldu. Artık AWP ile T Başlama Noktasından, Orta Kapılarına bakamayacaksınız. “Mid AWP” (infosu) bilgisi artık geçersiz 😅 Güncellemenin oynanışa ne gibi katkılar sunacağını ilerleyen günlerde deneyimleyerek göreceğiz.

Ayrıca yapılan güncelleme yalnızca bununla kalmıyor. Zira oyun 11.1GB gibi bir boyutla güncellendi. Operation Riptide adı ile yeni bir oyun modu da tanıtıldı. Oynanışta ise benim fark ettiğim kadarıyla el bomba, ışık bombası ve molotof gibi bombalar fırlatırkenki animasyonlarda da değişiklikler vardı. Hatta el bombalarını da silahlar gibi bırakılabiliyordu. Aşağıda yeni güncellemeye ait sürüm notlarından yapılan tüm değişiklikleri inceleyebilirsiniz.

OYUN MODLARI

Eklenenler:

Kısa Rekabetçi

Ölüm Maçı

Yıkım

Silah Yarışı

OYNANIŞ

HARİTALAR

Dust II:

Inferno:

Ancient:

Exit mobile version